Person i norske foretaksregistre
Frank Aasheim
Se alle roller og selskaper for denne personen på regnskapsbasen.no →
Født 1960
- 16 aktive roller
Frank Aasheim har 16 aktive roller i 12 selskaper.
Økonomisk oversikt
- Samlet omsetning
- 49,1 mill
- Samlet årsresultat
- −6,9 mill
- 8 selskaper med regnskap
- 4 uten
Summert fra siste tilgjengelige årsregnskap for selskapene Frank Aasheim har aktive roller i. 4 av 12 selskaper har ikke innsendt regnskap og teller ikke med i summen.
Aktive roller
- Byggmester Frank Aasheim AS 911711664 Daglig leder
- Frank Aasheim Invest AS 911667975 Daglig leder
- Løvenor Eiendom Nannestad AS 989085948 Daglig leder
- Maura Eiendom AS 899087372 Daglig leder
- Byggmester Frank Aasheim AS 911711664 Styrets leder
- Frank Aasheim Invest AS 911667975 Styrets leder
- Gardermoen Nord Næringspark AS 992070242 Styrets leder
- Hol Næringspark Næringsforening 830932062 Styrets leder
- Løvenor Eiendom Nannestad AS 989085948 Styrets leder
- Maura Eiendom AS 899087372 Styrets leder
- Brustadsletta 5-7 Boligsameie 937387792 Styremedlem
- Hurdal Boligutvikling AS 926202170 Styremedlem
- Lavskrikevegen 20-22 Boligsameie 937307454 Styremedlem
- Nannestad Arbeiderparti 998239834 Styremedlem
- Stanger Bolig AS 926060007 Styremedlem
- Aasheim Elektro AS 925303119 Varamedlem
Hva rollene betyr
- Daglig leder
- Daglig leder forestår den daglige ledelsen av selskapet etter styrets retningslinjer og pålegg.
- Styrets leder
- Styreleder leder styremøtene og har det overordnede ansvaret for styrets arbeid og beslutninger.
- Styremedlem
- Styremedlem inngår i styret og deltar i beslutninger om selskapets strategi, økonomi og drift.
- Varamedlem
- Varamedlem trer inn for et styremedlem ved forfall eller permanent uttreden.
Fødselsår vises fordi det er det eneste som skiller personer med likt navn. Fødselsdato, adresse og fødselsnummer publiseres ikke.